Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.KOL-POL.PL

 1. Informacje ogólne
  1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Klientów w związku z korzystaniem przez nich z następujących usług:
   • zawieranie umów sprzedaży za pośrednictwem Sklepu internetowego – w zakresie towarów oferowanych w Sklepie Internetowym,
   • prowadzenie Konta Klienta,
   • newsletter,
   • przesyłanie wiadomości e-mail obejmujących przede wszystkim potwierdzenie zawarcia umowy sprzedaży, odstąpienia od umowy oraz  dane dotyczące statusu zawieranych transakcji i realizacji umów, a także potwierdzających dokonanie zamówienia drogą e-mail lub telefonicznie oraz realizacji procedury reklamacyjnej,
   • opinie i komentarze,
   • odsyłanie do serwisów oferujących dokonywanie płatności za pośrednictwem Internetu.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Wojciech Kolebuk  prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Firma Handlowa "KOL - POL" Wojciech Kolebuk., Stasiówka 167A, 39-200 Dębica, NIP 8722054133, REGON 691560100, e-mail: [email protected], tel. 510 796 084.
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Klienta oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy. Dane gromadzone są przez czas nieokreślony.
 5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
  2. poprzez gromadzenie plików "cookies":
   • Funkcjonalne,
   • Marketingowe,
   • Analityczne,
   • Analityczne dostawcy oprogramowania.
 6. Serwis zbiera dane, na których przekazanie Klient wyraził zgodę.
 7. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną zbyte ani udostępnione osobom trzecim.
 8. Klient ma prawo wglądu w zebrane przez serwis dane oraz ma prawo do modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie. Klient w każdym czasie może usunąć wprowadzone dane.
 9. Administrator danych zastrzega prawo do dokonywania zmian w niniejszej polityce prywatności, stosownie do:
  1. rozwoju technologii internetowej,
  2. zmian regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych,
  3. rozwoju prawa w zakresie ochrony danych osobowych,
  4. rozwoju serwisu internetowego.
 10. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis KOL-POL.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 11. Materiały zamieszczane przez administratora serwisu chronione są prawem autorskim. Korzystanie z tych materiałów na jakimkolwiek polu eksploatacji wymaga pisemnej zgody administratora.
 12. Administrator serwisu nie bierze odpowiedzialności za opinie Klientów zamieszczone serwisie. Odpowiedzialność w tym wypadku spoczywa na użytkowniku.
 13. Zasady przetwarzania danych osobowych oparte są na rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), które stosuje się w pełni do danych osobowych przetwarzanych w sklepie internetowym KOL-POL.pl.

 W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 510 796 084
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl