O firmie

Marka Kol-Pol to niepodważalny lider w sprzedaży żywności w Polsce. Ponad 90% klientów wraca do nas po kolejne zamówienia. Dlaczego? Bo jesteśmy warci Twojego zaufania. Dowodzi to nie tylko fakt, że stawiamy naszych Klientów na pierwszym miejscu, ale też to, że w roku 2023 otrzymaliśmy tytuł Zdrowej Marki Roku, co tylko potwierdza nasze zaangażowanie i wywiązywanie się z powierzonych nam zadań śpiewająco. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

Swoją drogę rozpoczęliśmy na portalu Allegro, gdzie działamy od 5 lat. W tym czasie staliśmy się jednym z największych sklepów z żywnością, o czym świadczy, to, że znajdujemy się na liście TOP 1 Allegro. Wyróżnienie Super Sprzedawcy za cały 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023 rok zawdzięczamy naszym cudownym Klientom, którzy wracają do nas po kolejne i kolejne zamówienia.

Nasze produkty cechuje przystępna cena przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. U nas możesz liczyć na szybką wysyłkę i ogromną różnorodność produktów. Cały czas poszerzamy swój asortyment, analizując Twoje potrzeby, uwagi i zamówienia.

Będziemy robić wszystko, abyś był zadowolony z zakupów najlepszej żywności właśnie w Kol-Polu!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 510 796 084
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl